Jiří Režný ELEKTROSERVIS

Již od roku 1991 provozujeme velkoobchodní i maloobchodní prodej domácích elektrospotřebičů.

Naše firma vznikla v únoru 1991 a její převažující činností byly opravy a údržba elektrospotřebičů. Nadále se touto činností zabýváme a rozšířili jsme pole působnosti o montáž vestavných spotřebičů a klimatizací. Ke standartním službám patří i rozvoz zboží do domácnosti a po dohodě s prodejcem také zapojení, předvedení a zprovoznění spotřebiče. Také jsme gestorských servisem níže uvedených značek.

V průběhu dalších 4 let se naše portfólio služeb rozšířilo i o velkoobchodní a maloobchodní činnost, která se zabývá především prodejem bílé techniky a to hlavně značky Whirlpool, Bauknecht, KitchenAid, Indesit, Hotpoint – Ariston dále pak Tatramat, Ariston a dalších na trhu dostupných značek elektrospotřebičů.

Zboží z našeho velkoobchodu je také distribuováno do dalších maloobchodních prodejen zlínského, jihomoravského, olomouckého a moravskoslezského kraje. Také jsme se stali silnými partnery několika internetových obchodů z celé České republiky. Nedílnou součást našich klientů tvoří široká škála kuchyňských studií a stolařských firem.

V současné době má firma 40 stálých zaměstnanců a 20 smluvních partnerů k provádění záručních oprav elektrospotřebičů.