Technologie 6. smysl FreshControl neustále vyhodnocuje prostředí uvnitř chladničky a automaticky přizpůsobuje vlhkost a teplotu, díky čemuž zůstanou potraviny až 4x déle čerstvé2).

 

Supreme NoFrost

Kombinované chladničky Whirlpool Supreme NoFrost disponují dvěma zcela nezávislými NoFrost systémy samostatnými pro chladnička a mrazničku. Tato technologie aktivně vytváří ideální beznámrazové prostředí pro uchovávání potravin, dochází k rychlému obnovení teploty ve vnitřních prostorech a pachy potravin se nemíchají.

 

 

Fresch Control

Technologie 6. Smysl FreshControl představuje vrchol mezi nejmodernějšími možnostmi uchovávání jídla pro déle trvající čerstvost, nejlepší chuť a barvu. Senzor neustále kontroluje teplotu a vlhkost uvnitř chladničky a inteligentní algoritmus zároveň nezávisle pohání kompresor a ventilátor tak, aby byly optimální podmínky rychle obnoveny v rámci celého vnitřního prostoru.

ACTIV 0⁰

Speciální zásuvka s teplotou 0°C vytváří ideální podmínky pro uchovávání masa a ryb, které zůstanou v nejlepším možném stavu až o 3 dny déle. V případě, že systém Activ 0° momentálně nepotřebujete, můžete jej jednoduše deaktivovat a vytvořit víc místa pro jiné potraviny, například zeleninu.

 

Více informacích o spotřebičích Whirlpool můžete zjistit na olsansky@rezny.cz nebo na telefoním čísle 602 155 983.

6. SMYSL u chladniček Whirpool
Štítky: